Oriflame üyelik ücreti varmı ?

Oriflame’de üyelik ücretsizdir, hiçbir şekilde sizden ücret yada yüksek miktarda sipariş verilmesi talebi olmaz.

Her ay düzenli sipariş vermek gerekli mi ?

Oriflame’de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Üye olduktan sonra dilerseniz hiç sipariş girişi yapmayabilirsiniz. 12 ay sipariş girişi yapmadığınızda üyeliğiniz otomatik iptal olur.

Üye olduğumda satış yapma zorunluluğu varmı?

Oriflame üyesi olduğunuzda dilerseniz satış yaparak sattığınız ürünlerden %30’a varan kar elde eder, dilerseniz sadece kendinizin ve çevrenizin ihtiyaçlarını %30 indirimli alabilirsiniz.

Kozmetik danışmanlığı yada satışı işlerde daha önce çalışmadım, bu işi nasıl öğreneceğim?

Oriflame’de en çok önem verilen şey ekip ruhudur. Ekibimize katıldığınız andan itibaren Sizde ailemizden biri olacaksınız. Her türlü sorunuza cevap vermeye çalışan, size işin en ince detaylarını anlatacak bir lideriniz olacaktır. Yalnız değilsiniz biz ihtiyacınız olan her anda size destek olacağız. Büyük, güçlü ve dayanışma içinde olan bir ekibiz ailemize katılarak sizde Oriflame’ın fırsatlarından yararlanın ücretsiz üyelik ve katalog için iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Sadece kadınlar mı Oriflame’a üye olabilir?

Tabiki Hayır..! Kadın Erkek cinsiyet fark etmeksizin, farklı geçmişlerden gelen kadın-erkek 3 milyonluk global güzellik topluluğu olarak herkese açığız. Çünkü biz çeşitliliği seviyoruz. Bu yüzden deneyimimizi paylaşma, iş geliştirmede sponsorluk yapma ve eğitim konularında desteğimizi sunuyoruz. Herkesin kendi değişimini başlatmasına, başarıyı tatmasına, dinamik ve eğlenceli bir hayata adım atmasına yardım ediyoruz.

Oriflame üyeliğimi istediğim zaman iptal edebilirmiyim?

Satış Danışmanları Oriflame’e yazılı bildirimde bulunarak Satış Danışmanlığından istedikleri zaman ayrılabilirler. Kendi talebi ile kaydını iptal ettiren bir Danışmanın tekrar Oriflame Satış Danışmanı olabilmesi için üyeliğinin sona ermesinden itibaren en az 6 ay geçmesi gereklidir. 6 ay sonra yazılı olarak başvurulması halinde Oriflame tarafından onaylanırsa tekrar üye olunabilmektedir. Bir Satış Danışmanının üyeliği,12 ay boyunca hiçbir sipariş vermediği taktirde kaydının yıl dönümünde otomatik olarak sona erer. Üyeliğini 12 ayı faaliyetsiz olarak geçirdiği için kaydı silinen Danışmanlarımız tekrar üye olmak için başvurabilirler. Üyelik iptal için Oriflame Müşteri Hizmetleri 02129003262 numarasından arayıp iptal edilebilir.

Nasıl sponsor değişikliği yapabilirim?

Sponsor değişikliği sadece çok özel durumlarda Oriflame Yönetiminin izni ile gerçekleştirilebilir. Grup olarak sponsor değişikliği yasaktır. Sponsor değişiklik talepleri: Vip yetkisi olan Danışmanlarımız tarafından internetten açılan kayıtlardaki sponsor hatalarının 2 iş günü içinde bildirilmesi durumunda değerlendirmeye alınabilir. Sponsor değişikliği talep etmek için mhb@oriflame.com.tr adresine Danışman kodunuzla birlikte e-posta gönderiniz.

BP, BV ,DF, TF Nedir?

*BP: Başarı Puanı *BV: Üzerinden performans iskontosuna hak kazanacağınız değer. *DF: KDV’ li alış fiyatnız *TF: Önerilen tüketici fiyatı

Kargo sıfırlama ürünü nedir?

150 bp altı siparişlerde kargo ücreti ödememek için 729000 kodlu ürünü siparişinize eklerseniz kargo ücreti yerine bu ürünü 13,50 TL’ye sahip olursunuz. Bu ürünler duş jeli, ruj, maskara, far gibi her ay değişebilen ürünlerdir. 0-50 bp siparişlerde kargo ücreti yoktur. 75-149 bp arası siparişlerde kargo ücreti 2,10 TL’dir. 0-75 bp arası siparişlerde kargo ücreti 11,30 TL’dir.0-75 bp siparişlerde kargo sıfırlama ürünü almak uygun olmaktadır. Bp: (Başarı puanı) Kargo sıfırlama ürünü hariç sipariş ettiğiniz tüm ürünlerin başarı puanı vardır.

oriflame üyelik