ORİFLAME KAYIT OL 

Oriflame kayıt ol hem kazanç sağlıyarak hemde dünyayı görmek ister misiniz? Bir Oriflame danışmanı ol 'arak, başarınızın kutlandığı uluslararası konferanslara katılabilirsiniz. Ayrıca dünyanın dört bir yanından gelen diğer Oriflame danışmanlarıyla tanışabilir ve onların farklı deneyimleri sayesinde işinizle ilgili daha fazlasını öğrenebilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bizim Türkiye'de, çalışmanızı ve başarınızı kutlamak için yıl boyunca hazırladığımız seminerlere de katılabilir ve sahnede ödülünüzü alabilirsiniz. Tüm bu konferanslardan, seminerlerden hangisine katılacağınızı ise kendi başarı merdiveninizdeki seviyenizle belirlersiniz.

ŞİMDİ SIRA SENDE 

Sende oriflame kayıt ol ekibini kurmana yardımcı olalım ürünleri tanıyarak cevrenize tavsiye ederek oturduğunuz yerden aile bütçenize katkıda bulunup aynı zamanca cevre edinerek ve başarı hıkayelerinizle dünyayı gezmek istiyorsan ekibimize katılmanı bekliyoruz sende aramıza katıl sende hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatını kaçırma birlikte kazanmaya kazandırmaya devam edelim hemen Oriflame Kayıt Formu Doldur  Oriflame Üyeliği Aktif edelim.

Yorumlar (0)

Yorum yaz

oriflame üyelik