Oriflame İş ve Güzellik Dünyası’na hoş geldiniz! 

Oriflame Ücretsiz Üyelik ile İş ve Güzellik kavramlarının bir arada bulunduğu doğaya duyarlı, kendi işinizin patronu olabileceğiniz, indirimli ürünler alırken para kazanabileceğiniz, dünyayı gezebileceğiniz ve dev bir güzellik topluluğunun parçası olabileceğiniz bir dünyanın kapılarını aralıyor.

1967 yılında kurulan Oriflame oldukça farklı bir güzellik şirketi. Bize göre güzellik bir yaşam tarzı, işte bu yüzden bütünlüklü bir bakış açısı gerektiriyor … Yani sağlıklı olmak, güzel bir cilde sahip olmak, kendinin en iyi versiyonu olmak ve hayatın tadını çıkarmak güzelliğin ta kendisi. Bizim bu felsefeyle ürettiğimiz ürünler, vaatlerini gerçekleştirirken hem güvenerek hem de severek kullanmanızı sağlıyor.

Güzellik ile aranızdaki bağı kendi işinizin patronu olarak geliştirmek mümkün. 

 

Oriflame'de Sizi Neler Bekliyor?

Oriflame kayıt ol sonra bambaşka bir dünyaya adım atacaksınız. Peki, basit ve hızlı Oriflame kayıt süreci sonrasında size neler bekliyor?

 


İstediğin zaman çalış

Oriflame Üyelik ile Ek gelir mi yoksa tam zamanlı iş mi? Oriflame Üyelik dünyasında hayalleri gerçekleştirmek oldukça basit. Oriflame ile hem ek gelir elde etmek, hem de tam zamanlı güçlü bir kariyer inşa etmek mümkün. Hemen Oriflame üye ol 'arak katılabilir, satış yaparak paranızı bugün kazanabilirsiniz. Etrafınızdakileri Oriflame'e davet ederek onların da Marka Ortağı olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece günden güne büyüyen bir ekibin lideri olabilir, onlara satış yapmaları için koçluk yapabilir, ekibinizin satışları sayesinde siz de gelirinizi artırabilirsiniz.

Çalıştığınız saatler konusunda kimseye bağlı değilsiniz, çünkü patron sizsiniz! Nasıl, nerede ve ne zaman çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz. Oriflame, sizin kurduğunuz çalışma düzeninin içeriğine karışmaz, sadece destek olur.

Oriflame ücretsiz üyelik için daha önce bir iş deneyimine sahip olmanıza gerek yok! Bu yolu birlikte yürüyoruz, çünkü biz ücretsiz olarak sunduğumuz eğitimlerimizle ve desteğimizle hep yanınızdayız. Siz işinize ne kadar zaman ayırmak istediğinize, bu yola kişisel olarak mı yoksa profesyonel olarak mı devam edeceğinize karar vermede özgürsünüz. Oriflame İş ve Güzellik dünyasında hayalleri gerçekleştirmek oldukça basit.

 

Bizimle Dünyayı Gez

Dünyayı görmek ister misiniz? Bir Oriflame danışman ol' arak, başarınızın kutlandığı uluslararası konferanslara katılabilirsiniz. Ayrıca dünyanın dört bir yanından gelen diğer Oriflame Marka Ortakları ile tanışabilir ve onların farklı deneyimleri sayesinde işinizle ilgili daha fazlasını öğrenebilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz. Bizim Türkiye'de, çalışmanızı ve başarınızı kutlamak için yıl boyunca hazırladığımız seminerlere de katılabilir ve sahnede ödülünüzü alabilirsiniz. Tüm bu konferanslardan, seminerlerden hangisine katılacağınızı ise kendi başarı merdiveninizdeki seviyenizle belirlersiniz.

 

Güzellik Topluluğumuza Katıl

Bir Oriflame üye olmanın faydalarından biri, hem güzelliğe hem de işe olan tutkunuzu paylaştığınız Oriflame'in diğer ülkelerinde sizinle aynı işi yapan insanlarla buluşma fırsatıdır.

Farklı geçmişlerden gelen kadın-erkek 3 milyonluk global güzellik topluluğu olarak herkese açığız. Çünkü biz çeşitliliği seviyoruz. Bu yüzden deneyimimizi paylaşma, iş geliştirmede sponsorluk yapma ve eğitim konularında desteğimizi sunuyoruz. Herkesin kendi değişimini başlatmasına, başarıyı tatmasına, dinamik ve eğlenceli bir hayata adım atmasına yardım ediyoruz. İş ve Güzellik dergilerinde Başarı Hikayelerinde yer almak da mümkün.

 

Oriflame Sıkça Sorulan Sorular

 

Bir Oriflame Marka Ortağı olmanın şartları nelerdir? 

Oriflame Marka Ortağı olmak için; Oriflame üyelik kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. 18 yaşını doldurmuş olan herkes ÜCRETSİZ olarak Oriflame Marka Ortağı olabilir. Bunun için deneyim, diploma gerekmez. Oriflame işinize başlarken ihtiyacınız olan tek şey, sizin işe olan bağlılığınız ve tutkunuzdur.

 

Oriflame için ne kadar zaman ayırmam gerekiyor?

Oriflame üye ol, kendi işiniz ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğinize kendiniz karar verirsiniz. İster kendinizi tam zamanlı olarak kendinizi bu işe adayın ister ek gelir elde etmek için boş zamanlarınızı bu işe ayırın, bu tamamen size, ne kadar para kazanmak istediğinize bağlı... Çünkü Oriflame Marka Ortağı olmak, esnek çalışma saatleri anlamına geliyor. Bu da zamanınızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda tek patron sizsiniz demek!

 

Oriflame'e kayıt olmak için ne yapmalıyım?

Oriflame kayıt ol, tanıdığınız bir Marka Ortağı aracılığıyla veya web sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Sadece ürün ve bilgi almak istiyorsanız Sitemiz Üzerinden Oriflame üyelik formunu doldurarak  bir Markta Ortağımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Oriflame işe başlarken neler yapmam gerekiyor?

Oriflame Ailesine katılan yeni bir Marka Ortağı olarak, daha deneyimli bir Marka Ortağına bağlı olacaksınız. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

Bununla beraber, başlamanız için size önerilen birkaç ürünü, katalogları, ürün numuneleri satın almayı seçebilir, böylece hem kendiniz ürünlerimizi daha yakından tanıyabilir hem de başkalarına denetebilirsiniz. İşinizi kolayca pratiğe dökmenizi sağlayacak detaylar konusunda sponsorunuz size yol gösterecektir.

 

Oriflame para kazanma yolları neler?

Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu var:


1.Oriflame Ürünlerini Satarak Para Kazanın!

Oriflame size her ay, gücünü İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz. 

2.Ekibinizi Büyüterek Para Kazanın!

Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

 

Oriflame Marka Ortağı olmanın faydaları neler?

Oriflame’in hayatını değiştirdiği 3 milyondan fazla Oriflame Marka Ortağı, istediği zaman istediği yerde çalışarak hayallerini gerçekleştirecek kadar çok para kazanıyor; çalışırken eğleniyor, dünyayı geziyor, Oriflame ürünlerine büyük ayrıcalıklarla erişiyor ve bu çok değerli işi çocuklarına miras bırakıyor.

Marka Ortaklarımızdan biri olduğunuzda, kendiniz ve aileniz için güzellik ürünlerini satın alırken indirimli almayı seçebilirsiniz. Ürünleri satarak para kazanmayı veya etrafınızdakileri ekibinize katılmaya davet edebilir ve ekibinizin satışlarından gelir elde edebilirsiniz.

Marka Ortaklarımızın birçoğu, bir Marka Ortağı olarak başarılı bir şekilde tam zamanlı bir kariyeri seçiyor. Diğerleri ise ek bir gelir elde etmek için ürünlerimizi boş zamanlarında satmayı tercih ediyor. Hangisini tercih ediyor olursanız olun Oriflame’in fırsatlar dünyasına katılmaya davetlisiniz! İhtiyacınız olduğu her anda ekibimizle yanınızdayız!

Yorumlar (0)

Yorum yaz

oriflame üyelik