Oriflame Nasıl Kazanç Sağlarım ?1. Satış kazancı yani anında kazanç: Katalogda 130 TL olan bir ürünü marka ortağı fiyatıyla 100 TL’ye alırsınız. Bu ürünü kendinize almışsanız 30 TL tasarruf edersiniz. Satış yapmışsanız 30 TL anında kazanç sağlamış olursunuz. Bu fiyattaki üründen 5 adet sattığınızda 150 TL kazanç sizindir. Müşteriden aldığınız 130 TL’nin 100 TL’sini faturanız için kenara ayırıp 30 TL’yi direkt kazanç olarak cebinize koyarsınız yani karınızı bir yerden beklemezsiniz. Kazanmaya başlamak için hemen Oriflame üyesi ol

2. Performans iskontosu: Her ürünün bir puanı (BP) vardır. Katalog döneminde sipariş verilen ürünlerin BP leri toplanır, hesaplanır ve toplam BP seviyesi ne göre hak edilecek iskonto belirlenir. Örneğin katalogda 74 TL olan bir ürünün marka ortağı fiyatı 56,92 TL, BP’si 20’dir. Siz bu üründen 5 adet sipariş verdiğinizde toplam BP: 100, satış kazancınız 85 TL olur.

Bir başka örnek; 4 arkadaşınızı davet edin, sponsor olun, onlar ve siz 100’er BP sipariş verdiğiniz de grup puanınız 500, seviyenız %4, performans iskontonuz 40 TL olur.

Seviyeler %4’den %24’e, BP’ler 500’den 10000’e doğru uzanırken; sizde muhteşem ve adil bir sistem içerisinde yer alarak, 40 TL’den ortalama 4744 TL yada üzerinde bir gelire sahip olabilirsiniz. Daha ileri seviyeler ve kazançlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Oriflame Performans İskontosu yazımızı okumanızı öneririz.

3. Bonuslar ve nakit ödüller: Aslında kazançta sınır yoktur,  sınır ancak kendiniz olabilirsiniz. Performans iskontosunun dışında daha çok kazanmak ister misiniz?

Oriflame demek sadece yüksek gelir demek değil ayrıca; Hayallerinizmi var ? Seyahat etmeyi seviyor musunuz? Üstelik bütün bunlara eğlenerek sahip olmaya varmısınız?  Oriflame’in harika başarı planı ile hayatınızı değiştirebilirsiniz.
Uluslararası konferanslara katılabilirsiniz, 5000 TL ve üzeri nakit ödüller kazanabilirsiniz, ruhsatı size ait araç sahibi olabilirsiniz.

Oriflame kazanç sistemi 2021 hakkında daha fazla bilgi almak için veya aklınıza takılan ttüm sorulara cevap bulabilmek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz..

Yorumlar (0)

Yorum yaz

oriflame üyelik